Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pirat na Marsie. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Pirat na Marsie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Pirat na Marsie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Pirat na Marsie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w tę ciekawą grę z rakietą z piratem Hermoso w głównej roli! Kiedy piractwo zostało oficjalnie zabronione, nagle Hermoso został bez pracy. Kiedy zobaczył w telewizji, że na Marsie odkryto wodę, szybko wyciągnął wnioski: tam, gdzie jest woda, tam jest morze. A gdzie jest morze, tam mógłbby sobie poplundrować! Po drodze na Marsa można też znaleźć piękne grudki złota, coś dla prawdziwego pirata, więc jest podwójnie zmotywowany, aby polecieć najwyżej, jak to możliwe. Postanawia więc wylansować się na Marsa. Do tego potrzebuje jednak Twojej pomocy. Czy są chętni?

Sterowanie grą

Trzymaj na oku paliwo rakiety Hermoso. Kliknij, kiedy metrówka osiągnęła najwyższy wskaźnik (czerwony), aby wylansować pirata. Kiedy znajdzie się już w powietrzu, klikaj kiedy będzie już w powietrzu, aby unieść go jeszcze wyżej. Aby zbierać bryłki złota poruszaj myszką: Hermoso śledzi kursor myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/goingup/plunder_mars.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pirat na Marsie Little Game