Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pieski Na Każdy Sezon. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Pieski Na Każdy Sezon

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Pieski Na Każdy Sezon"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Pieski Na Każdy Sezon"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cztery pieski, cztery pory roku! Każdy piesek biegnie do ulubionej pory roku i przy każdej napotyka różne przeszkody. Kiedy podskoczy jeden piesek, wszystkie inne podskoczą również, musisz więc uważać jaki piesek jaką przeszkodę musi uniknąć. Punkty otrzymasz za przeskoczenie pieskiem przez czerwoną kulę! W czasie skakania możesz wykorzystać różne opcje. Aby się dowiedzieć jakie są możliwości skorzystaj z części Sterowanie Grą poniżej tego tekstu.

Sterowanie grą

Korzystaj z belki spacji, aby skakać. Aby wykonać daleki skok kliknij na belkę spacji oraz lewy przycisk myszki. Kliknij na lewy przycisk myszki, aby przemieścić pieska. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, aby wszystkie pieski umieścić w jednej linii.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/avoid/a-dog-for-all-seasons/00dog.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pieski Na Każdy Sezon Little Game