Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Piesek w Świecie Potworów. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Piesek w Świecie Potworów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Piesek w Świecie Potworów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Piesek w Świecie Potworów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż temu pieskowi odnaleźć jego przyjaciół i jego rzeczy! Kiedy piesek smacznie spał, potwory porwały wszystko i zabrały do swego świata. Piesek na szczęście na czas się obudził i nie wątpił ani sekundy: pobiegł za porywaczami, aby odzyskać przyjaciół i rzeczy. Po drodze jednak będzie musiał pokonać różne niebezpieczeństwa, jednak z Twoją pomocą na pewno mu się uda! Przyjeciele, których napotka na swej drodze mają specjalne talenty, które mogą się przydać, trzeba jednak uważać aby nie zostały one przejęte przez ochraniarzy. Otrzymasz więc pomoc, ale musisz być szczególnie czujnym. Dużo przyjemności i powodzenia!

Sterowanie grą

Dzięki strzałkom przemieścisz pieska. Za pomocą klawiszy 1 i 2 zmienisz sterowanie między pieskiem i Charlim, przyjacielem, któregoo spotka na trzecim poziomie. Klikaj na spację, a Charli będzie przeskakiwał przez przeszkody. Aby przejść na następny poziom możesz również skorzystać ze spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/monster-bark.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Piesek w Świecie Potworów Little Game