Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Panika w Świecie Dino. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Panika w Świecie Dino

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Panika w Świecie Dino"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Panika w Świecie Dino"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Barog to pierwotny człowiek, który udał się do doliny na poszukiwanie łańcuszka, który pozostawiła tam członkini jego plemienia Juju. Udaje mu się odnaleźć łańcuszek i chce wrócić do domu, aby tam poślubić Juju, ale...staje oko w oko z wielkim, czerwonym dinozaurem! Możesz pomóc mu zbiec ze szponów tego wielkiego dino?

Sterowanie grą

Korzystaj z A i D lub strzałek w lewo lub w prawo, aby się przemieszczać. Kliknij na W, strzałkę w górę lub belkę spacji, aby skoczyć. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby wykonać 'sliding'. Korzystaj z myszki, aby poruszać dinozaurem i kliknij, aby go podnieść.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/escape/dino_panic.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Panika w Świecie Dino Little Game