Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Olimpijski Delfin. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Olimpijski Delfin

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Olimpijski Delfin"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Olimpijski Delfin"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż temu delfinowi wykonywać piękne skoki i zebrać jak najwięcej punktów w ciągu dwóch minut! Punkty bonusowe otrzymasz, kiedy delfinowi uda się wpaść do wody lecąc nosem w dół. Jeżeli szybko znów wyskoczy z wody po zlądowaniu, będzie mógł wykonać skok podwójny. To pięknie wygląda i dostarcza dodatkowych punktów!

Sterowanie grą

Strzałka w górę to przesuwanie się do przodu, strzałka w dół to skręcanie się, lub zwiększanie wytrzymałości. Strzałki w lewo lub w prawo to poruszanie się w lewo lub w prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/dolfin_jumping/dolphin-olympic.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Olimpijski Delfin Little Game