Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Odszukaj Mego Przyjaciela. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Odszukaj Mego Przyjaciela

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Odszukaj Mego Przyjaciela"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Odszukaj Mego Przyjaciela"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta dziewczyna straciła z oczu swego przyjaciela. Wie jednak, że wisi na balonie gdzieś w powietrzu. Unosi się sama więc też w powietrzu, trzymając się wstążki trzymanej przez gołębia. Im więcej ptaków będzie unosić dziewczynę, tym wyżej się wzniesie. Wrony i mewy potrafią wznieść się bardzo wysoko, więc jeśli uda Ci się je złapać, wzniesiesz się szybko na korzystną dla Ciebie wysokość. W pewnym momencie może zabraknąć Ci wstążek, za pomocą których łączysz się z ptakami. Więć wstążki trzeba będzie dokupić. Unoś się razem z dziewczyną i spójż na świat z innej perspektywy!

Sterowanie grą

Sterowanie dziewczyną odbywa się za pomocą strzałek. Wyceluj kursorem w stronę ptaka i kliknij, aby przymocować wstążkę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch_animals/flock_together.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Odszukaj Mego Przyjaciela Little Game