Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nurkujący Pingwin. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Nurkujący Pingwin

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nurkujący Pingwin"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nurkujący Pingwin"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż Pingwinowi pięknie zanurkować w lodowatej wodzie. Skocznia jest już gotowa, a Pingwin przygotowuje się do chłodnego skoku! Skocz zanim będziesz przy fladze, kręć się, aby zdobyć dodatkowe punkty i postaraj się nie spaść na brzuch!

Sterowanie grą

Kliknij na belkę spacji aby się poruszyć, jeszcze raz aby skoczyć. Trzymaj wciśnięte lewą i prawą strzałkę, aby się przekręcać w powietrzu

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/pinguin/penguin.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nurkujący Pingwin Little Game