Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Moby Dick 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Moby Dick 2

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Również w dalszej części gry Moby Dick jesteś białym, wygłodniałym kaszalotem. Ryba jest tak wygłodniała, że połyka wszystko, co znajdzie się na jej drodze: ryby, ptaki i ludzi. Również statki poszukiwaczy wielorybów muszą się trzymać na baczności: spróbuj zatopić statki, które są mniejsze od Ciebie! Im wiekszy stanie się kaszalot, tym większe statki będzie mógł zatopić. Od czasu do czasu trzeba też zaczerpnąć powietrza: postaraj się robić to na czas, inaczej umrzesz. Uważaj na harpuny, kule armatnie i siatki na ryby, które rzucają w Twoją stronę wrogowie. Po drodze możesz zbierać różne upgradesy, które sprawią, że Twoje życie w morzu stanie się łatwiejsze. Sprawdź w menu 'upgrades', jakie upgradesy są korzystne!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby się poruszać, kliknij na lewy przycisk myszki, aby przyspieszyć. Kliknij na belkę spacji, aby otworzyć ekran uogrades.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/avoid/moby2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Moby Dick 2 Little Game