Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mini Dash. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Mini Dash

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta ciekawa gra to niezłe wyzwanie dla Twojej zręczności i szybkości reakcji! Małe, żółte stworzonko próbuje w świecie pełnym ostrych niebezpieczeństw znaleźć z niego wyjście. Podskakiwać potrafi jak mało kto i nie ociąga się nawet przed skokami podwójnymi. Unikaj przedmioty z niebezpiecznymi zakończeniami, zbieraj grzybki i przebijaj balony. Kiedy uda Ci się zebrać trzy grzybki możesz przeskoczyć od razu jeden poziom. Figurka potrafi również chodzić po suficie: bardzo przydatne kiedy drogę blokuje rząd ostrych zakończeń. Na niektórych poziomach ukryte są tajemnice więc dobrze używaj oczu!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w prawo lub w lewo, aby chodzić. Kliknij n a belkę spacji lub na strzałkę w górę, aby skoczyć. Kiedy figurka podskakuje możesz w czasie skoku kliknąć ponownie, aby wykonać podwójnie wysoki skok. Zamieniaj strzałki w prawo i w lewo ze strzałką w górę chcąc wspinać się wzdłuż/ po murze.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/mini_dash.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mini Dash Little Game