Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mini Dash. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Mini Dash

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta ciekawa gra to niezłe wyzwanie dla Twojej zręczności i szybkości reakcji! Małe, żółte stworzonko próbuje w świecie pełnym ostrych niebezpieczeństw znaleźć z niego wyjście. Podskakiwać potrafi jak mało kto i nie ociąga się nawet przed skokami podwójnymi. Unikaj przedmioty z niebezpiecznymi zakończeniami, zbieraj grzybki i przebijaj balony. Kiedy uda Ci się zebrać trzy grzybki możesz przeskoczyć od razu jeden poziom. Figurka potrafi również chodzić po suficie: bardzo przydatne kiedy drogę blokuje rząd ostrych zakończeń. Na niektórych poziomach ukryte są tajemnice więc dobrze używaj oczu!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w prawo lub w lewo, aby chodzić. Kliknij n a belkę spacji lub na strzałkę w górę, aby skoczyć. Kiedy figurka podskakuje możesz w czasie skoku kliknąć ponownie, aby wykonać podwójnie wysoki skok. Zamieniaj strzałki w prawo i w lewo ze strzałką w górę chcąc wspinać się wzdłuż/ po murze.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/mini_dash.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mini Dash Little Game