Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Milioner Bez Rąk 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Milioner Bez Rąk 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Milioner Bez Rąk 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Milioner Bez Rąk 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Oto druga część gry "Milioner bez rąk". Kim wolisz być: biednym z rękami czy bogatym bez rąk? Kto wie, może istnieje jakiś kompromis między obiema możliwościami: bogaty z rękami! Jeśli potrafisz szybko działać, może uda Ci się złapać wszystkie spadające w dół banknoty i zanim w dół spadnie nóż! Bo kiedy Twoja ręka zawiśnie pod gilotyną kiedy zacznie spadać nóż to...odbędzie się wielka jatka! To nie coś na co czekasz nieprawdaż? Możesz skorzystać w grze z ochronnych rzeczy: rodzaj zbroi na rękę. Kiedy zostaniesz trafionym mając zbroję na ręce, Twoja ręka zostanie oszczędzona. Zbroję jednak stracisz, ale kto wie, może uda Ci się zdobyć następną.

Sterowanie grą

Klikaj na banknoty, aby je podnosić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/handless_millionaire_season_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Milioner Bez Rąk 2 Little Game