Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Lot z Życzeniem. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Lot z Życzeniem

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Lot z Życzeniem"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Lot z Życzeniem"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta dziewczynka złożyła papierowy samolocik-origami, na nim napisała swe życzenie: chciałaby bardzo znów zobaczyć swoją mamę. Pomóż jej w tym, aby jej samolot poleciał jak najdalej. Zbieraj przy tym gwiazdy, które są dużo warte. Dzięki zarobionym pieniądzom kupisz 'upgrades'y'. Również złożone, czerwone żurawie dostarczają dodatkowych punktów: pomnażają czasowo punkty, które już są zebrane. Na początku nie można jeszcze sterować samolocikiem, ale kiedy zbierzesz dosyć punktów, masz możliwość zakupu opcji "Rudder control", dzięki czemu uzyskasz kontrolę nad samolotem. Powoli zbliżysz się do celu: musisz przelecieć jakieś 1000 metrów. Powodzenia!

Sterowanie grą

Aby wylansować helikopter, skorzystaj z myszki. Klawisze od A do D służą do sterowania samolotem.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/flight.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Lot z Życzeniem Little Game