Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Leave me a clone. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Leave me a clone

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Leave me a clone"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Leave me a clone"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Klony mogą Ci pomóc, potrafią nawet uratować Ci życie! Udaj się na poszukiwania wyjścia i zbieraj przy tym kule energii, aby zapełnić przy tym swoją metrówkę energii. Oszczędzaj jednak swoje klony: używaj je jak najmniej! Uważaj na ostre, różowe ostrza we wgłębieniach: przeskakuj przez nie, inaczej odbędzie się krwawa jatka. Czasem trzeba będzie skorzystać z klona. W tych przypadkach klon bardzo się przyda przy pokonywaniu wąwozu lub przy wskakiwaniu na wyżej położoną półkę.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo, aby się poruszać, a ze strzałki w górę, aby skoczyć. Unosząc się w powietrzu, kliknij na X, aby stworzyć klona.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/leave_me_a_clone.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Leave me a clone Little Game