Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Latające Kurczaki. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Latające Kurczaki


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Z nieba spadają małe pisklaki. Za pomocą swoich parasoli udaje im się łagodnie lądować. Jednak muszą się postarać na czas wejść w posiadanie takiego parasola, bo inaczej rozbiją się o ziemię. Strzelaj parasolami w stronę kurczaków i tak, aby je na czas złapały. Kiedy złapiesz buta, podwojona zostanie Twoja szybkość i otrzymasz punkty bonusowe. Cukierki dodają energii i również dostarczają punkty bonusowe. Za pomocą ikonki 'freeze' (buton z zieloną, kręcącą się belką) masz możliwość ' zamrożenia' na chwilę obrazu. Również te ikonki warte są punktów bonusowych.

Sterowanie grą

Za pomocą kursora myszki poruszysz się w lewo lub w prawo. Aby wystrzelić parasol, trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do momentu osiągnięcia właściwej wysokości. Puść, aby wystrzelić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch_animals/chicken_wings/00chicken.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Latające Kurczaki Little Game