Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Latające Hamburgery. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Latające Hamburgery

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Latające Hamburgery"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Latające Hamburgery"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Stoisz ze swoim kramem z hamburgerami w pobliżu campingu i w pewnym momencie dostajesz zamówienie na hamburgery dla wszystkich gości campingu. Czy uda Ci się zrealizować całe zamówienie? Na szczęście potrafisz wspaniale rzucać, więc staraj się lansować hamburgery jak najdalej, w stronę campingu! Ale samym rzucaniem nie zajdziesz daleko: goście zamawiają również sosy do hamburgerów. Do Ciebie należy więc dodawanie do zamówienia i w powietrzu odpowiednich sosów. Po drodze hamburger może zamarznąć: postaraj się, aby na czas był odmrożony inaczej zetkniesz się z rozzłoszczonym gościem...Po każdym nowym poziomie jest możliwość wykonywania upgradesów, dzięki nim rezultat będzie jeszcze lepszy!

Sterowanie grą

Kliknij kiedy strzałka będzie jak najbliżej 'max', aby jak najdalej wylansować Twego hamburgera. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, aby dołączyć sos 9kiedy hamburger będzie w powietrzu). Kliknij na hamburgera, który jest zamrożony, aby go odmrozić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hit/mad_burger.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Latające Hamburgery Little Game