Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Latające Hamburgery 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Latające Hamburgery 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Latające Hamburgery 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Latające Hamburgery 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zimowa wersja Latających Hamburgerów! Stoisz ze swoim kramem hamburgerów w śniegu, nie daleko kampingu. W pewnym momencie otrzymujesz zamówienie dla całego kempingu. Czy uda Ci się cały kamping zaspokoić swymi hamburgerami? Rzucaj burgery jak najdalej w stronę kampingu! Dalekie rzucanie jednak nie wystarcza: goście mają również ochotę na sosy do hamburgerów. Powodzenia!

Sterowanie grą

Kliknij, kiedy strzałka będzie najbliżej 'max', aby wylansować jak najdalej to możliwe hamburgera. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, aby dodać sos, kiedy hamburger będzie leciał przez powietrze. Kliknij na burgera, aby go odmrozić, kiedy będzie jeszcze zamrożony.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hit/mad_burger_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Latające Hamburgery 2 Little Game