Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Lansowanie Babci. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Lansowanie Babci

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Lansowanie Babci"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Lansowanie Babci"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na pewno znasz już gry z Babcią uciekającą z pułapki. Teraz rozeźlona Babcia wymyśliła coś nowego, aby uciec: pozwala wystrzelić się w powietrze z różnych armatek! Ten człowiek naprawdę niczego się nie boi, a lęku wysokości nie ma na pewno. Babcia zaczyna od armatki 'wykopowej': armatka, wyposażona w rodzaj wielkiego kozaka, który wykopuje ją w powietrze. Im dalej uda Ci się ją wylansować, tym bardziej zaawansowana będzie następna armatka. Możesz wybrać w grze również różne towarzyszące zwierzątka lub figurki, dzięki którym przechodząc na wyższy poziom zarobisz dodatkowe punkty.

Sterowanie grą

Kliknij, aby wystrzelić Babcię i klikaj dalej, aby utrzymać ją jak najdłużej w powietrzu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/canon/angry_gran_toss.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Lansowanie Babci Little Game