Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Król Zombi. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Król Zombi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Król Zombi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Król Zombi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Król jest atakowany przez grupy Zombi i jest ich coraz więcej, wychodzą ciągle spod ziemi. Możesz pomóc Królowi się obronić i zwalczyć jak najwięcej Zombi? Za każdego zgładzonego Zombi zarobisz punkty. Po drodze możesz zbierać broń i na każdym poziomie masz różne przydatne upgradesy: łódź, most, skocznia, owca, która może ożywić Króla, po tym, jak zostanie pozbawiony życia. Również zamek może zostać ulepszony w broń, skrzydła, beczki z prochem, balon powietrzny. Wielkie możliwości, więc może uda się królowi wygrać walkę z natrętnymi Zombi!

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek lub A i D. Kliknij na Z lub K, aby uderzać i likwidować z drogi różne elementy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_tower/zombie-at-the-gates.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Król Zombi Little Game