Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Komiksy Cody. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Komiksy Cody

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Komiksy Cody"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Komiksy Cody"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cody uwielbia komiksy! Ma ich też pełne pudło i bardzo o nie dba. Ale co wydarza się pewnej nocy? Złodziejaszkowie zabierają pudło z jego cenną kolekcją! Biegnie za nimi i od czasu znajduje zgubiony przez złodziei komiks. Ne pewno leży ich więcej, więc pobiegnij razem z Cody i zbierz je wszystkie! Kiedy uda się Cody znaleźć wszystkie komiksy na jednym poziomie, otrzyma rodzaj bohatera komiksu i dzięki temu bedzie mógł pobić złodziejaszka. Dopiero gdy mu się to uda będzie mógł przejść na następny poziom (przez drzwi).

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub z WASD, aby biec. Kliknij na strzałkę w górę lub na W, aby skoczyć. Kliknij na belkę spacji, aby zlikwidować złodzieja.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/comic_book_cody.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Komiksy Cody Little Game