Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Klub Fanów Verdi. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Klub Fanów Verdi


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Nawet nazywając się Giuseppe Verdi, zasiadując za swym fortepianem produkujesz niestety tylko słabą muzykę! Publicznośc obrzuca Cię najwstrętniejszymi rzeczami: pomidorami, jajami i tak dalej...Coś takiego już Ci się przytrafiło więc potrafisz zgrabnie i szybko unikać takich nieprzyjemności przesuwając się na podium do przodu i do tyłu, lub aby odbić rzeczy, kiedy za późno będzie, aby ich uniknąć. Rób co możesz, aby mimo wszystko ukończyć swój koncert z klasą!

Sterowanie grą

Klikaj na klawisze po lewej stronie klawiatury, aby przemieszczać się w lewo i na klawisze po prawej stronie klawiatury, aby przemieszczać się w prawo. Kiedy w Twoją stronę rzucane będą różne rzeczy, możesz je odbijać za pomocą pokrywy od fortepianu, klikaj wtedy na belkę spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/music/drop_a_beat_giuseppe.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Klub Fanów Verdi Little Game