Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Katapulta i Maluch. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Katapulta i Maluch

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Katapulta i Maluch"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Katapulta i Maluch"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy udało Ci się kiedyś zobaczyć ciekawą reklamę Doritos, w której niemowlak wchodzi w układ ze swoją babcią i razem próbują odebrać chipsy dokuczliwemu braciszkowi? Ta gra została zainspirowana reklamą, a Ty jesteś babcią, która pomaga maluszkowi zebrać jak najwięcej chipsów! Wylansuj malucha w odpowiedniej chwili i tak, aby jak najdalej poleciał i zebrał jak najwięcej chipsów. Im wyższy Twój wynik, tym więcej będzie można kupić upgradesów, które z kolei pomogą babci i niemowlakowi w zebraniu jeszcze większej ilości chipsów!

Sterowanie grą

Kliknij na lewy przycisk myszki lub belkę spacji, a wylansujesz maluszka. Im dłuższa niebieska gumka, tym dalej zaleci maluch.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sling/sling-baby.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Katapulta i Maluch Little Game