Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kameleonowy Dino. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Kameleonowy Dino

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kameleonowy Dino"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kameleonowy Dino"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż małemu, podobnemu do kameleona dinozaurowi w dojściu do wyjścia. Do tego musisz na każdym poziomie zebrać minimalną ilość klocków. Klocki te mają trzy różne kolory: różowy, zielony i niebieski. Jedynie kiedy dinozaur przybierze kolor klocka, będzie ten klocek mógł podnieść. To wymagać będzie od Ciebie wiele sprytu i zdolności szybkich reakcji. Powodzenia!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać. Dzięki Z kolor zmieni się na różowy i będzie można podnieść różowy klocek, Dzięki X kolor zmieni się na zielony i będzie można podnieść zielony klocek, a C zmienia kolor na niebieski i będzie można podnieść niebieski klocek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/dino-shift.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kameleonowy Dino Little Game