Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kameleon-Dino 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Kameleon-Dino 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kameleon-Dino 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kameleon-Dino 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w dalszą część Kameleona-Dino! Pomożesz małemu, podobnemu do kameleona dino dotrzeć do jego latającego talerza? Do tego musisz na każdym poziomie zebrać pewną, minimalną ilość klocków, jeszcze zanim dotrze do latającego talerza. Te klocki mają trzy różne kolory: różowy, zielony i niebieski. Dopiero kiedy dinozaur przybierze kolor klocka, który chce złapać, będzie to możliwe. Powodzenia!

Sterowanie grą

Strzałki = poruszanie się, Z = stanie się zielonym i złapanie zielonego klocka, X = stanie się niebieskim i złapanie niebieskiego klocka, C = stanie się różowym i złapanie klocka różowego.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/dino_shift_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kameleon-Dino 2 Little Game