Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jimmy-Manekin Testowy 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Jimmy-Manekin Testowy 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Jimmy-Manekin Testowy 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Jimmy-Manekin Testowy 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy pamiętasz Jimmy'ego, testowego manekina z 'Jimmy Manekin Testowy'? Wcześniej był manekinem z wystawy, ale kariera jako manekin testowy wydała mu się bardzo ciekawa i wyzywająca. Został wtedy wystrzelony z armaty w powietrze i zlądował na planecie gdzie szalony alien postanawia go wylansować jeszcze dalej w przestrzeń kosmiczną. Możesz się postarać, aby Jimmy został wystrzelony jak najdalej? Im dalej się dostanie, tym zarobisz więcej pieniędzy dzięki czemu zakupisz więcej upgradesów.

Sterowanie grą

Celowanie odbywa się za pomocą myszki. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do osiągnięcia maksymalnej siły, a następnie puść przycisk.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/canon/canoniac_launcher_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jimmy-Manekin Testowy 2 Little Game