Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jetbus. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Jetbus

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Jetbus"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Jetbus"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś kierowcą autobusu, który przewozi pasażerów z punktu A do punktu B. Masz do wyboru różne pojazdy, a każdy z nich ma swoje właściwości. Im dalej zajdziesz w grze, tym większy wybór możliwości. Im dłużej pasażerowie będą musieli na Ciebie czekać, tym mniej zarobisz. Skoro tylko wejdziesz w posiadanie odpowiedniej sumy, przejdziesz na wyższy poziom. Uważaj aby nie uszkodzić swego pojazdu i aby wykonać trasę w odpowiednim czasie. Każdy pasażer ma swoje cechy, pozytywne i negatywne. Wiatr i magnesy mogą Ci utrudnić podróż. Spróbuj zebrać wszystkie power-upsy, które od czasu do czasu spadają z nieba!

Sterowanie grą

Sterowanie autobusem odbywa się za pomocą strzałek. Kliknij na Z i na strzałkę w lewo lub w prawo, aby przyśpieszyć. Za pomocą X zahamujesz. Jeżeli sterujesz właśnie maszyną czasu możesz skorzystać z opcji 'teleportacja' klikając na C

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/delivery/jetbus_.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jetbus Little Game