Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jazda Życia. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Jazda Życia

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Będąc w pustyni zaczynają okrążać Cię zombi. Chcą zająć wieżę obserwacyjną, na której się ukrywasz. Teraz nadchodzi nieuchronna chwila kiedy trzeba opuścić wieżę, inaczej nie uda Ci się opuścić jej żywym. Halo, co tam widać w oddali? Helikopter! Dobrze się składa! Jednak helikopter znajduje się zbyt daleko, aby do niego dojść: trzeba będzie skorzystać z jednego z zardzewiałych aut, które stoją pod wieżą. Miejmy nadzieję, że uda Ci się je uruchomić... Na początku nie będziesz mieć zbyt wielu możliwości, ale im bardziej będziesz się starać tym więcej będzie można kupić benzyny, broni i technicznych dodatków do auta. W ten sposób dostaniesz się w pobliże pożądanego helikoptera!

Sterowanie grą

Chcąc sterować autem, korzystaj ze strzałek: strzałka w górę = dodanie gazu, strzałka w dół = hamowanie. Strzałki w lewo i w prawo = przechył w przód lub w tył.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/earn-to-die.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jazda Życia Little Game