Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Into Space. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Into Space

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Into Space"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Into Space"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten profesor dowiaduje się od swego szefa, że kiedy poleci samodzielnie zbudowaną rakietą w przestrzeń kosmiczną dostanie górę pieniędzy i odznaczenie! Tego nie powiedziano do głuchego! Profesor udaje się w drogę, ale jest zaskoczony faktem, że napotyka tyle niebezpieczeństw. Uważaj, aby nie zderzyć się z piorunami i satelitami. Zbieraj jak najwięcej bonusów i przeleć przez bramę, aby dzięki temu nabrać większej szybkości!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać zarówno za pomocą myszki jak i klawiatury. W pierwszym przypadku rakieta śledzi kursor myszki. Klikając na lewy przycisk myszki zaktywuje się boosters. Umieszczając kursor blisko rakiety wyłączy się silnik. Grając klawiaturą skorzystaj ze strzałek lub WASD. Strzałka w lewo/prawo lub A?D to poruszanie się, strzałka w górę lub W to aktywacja boosters. Strzałka w dół lub S to wyłączenie silnika.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/into_space.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Into Space Little Game