Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Impreza w Kosmosie. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Impreza w Kosmosie


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To kosmiczne stworzenie chce powrócić na własną planetę. Włącza swój statek i kiedy klikniesz, poleci w górę. Musisz mu jednak pomagać i klikać. Tam, gdzie klikniesz, tam on poleci i jeżeli będziesz to robić sprawnie, po drodze dotknie wielu monet i bonusów, bo o to chodzi! Uważaj jednak, aby nie zderzyć się z balonami powietrznymi, bo stworzenie spadnie i nie zarobi cennych punktów. Za każdym razem kiedy stworzenie wykona próbę, zarobi pieniądze: te następnie można wydać w sklepie i ulepszyć jego statek. Dzięki temu wspólnie znajdziecie się jeszcze dalej i kto wie... może dotrzecie do jego rodzinnej planety!

Sterowanie grą

Kliknij tam, gdzie chcesz, aby poleciał statek kosmiczny, Nie czekaj zbyt długo z klikaniem, bo kiedy zacznie się zniżanie, będzie za późno na wzniesienie się.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/goingup/backtoalienparty.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Impreza w Kosmosie Little Game