Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ice Slide 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Ice Slide 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ice Slide 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ice Slide 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cro Marmot, prehistoryczny świstak z Happy Tree Friends, jest uwięziony w wielkim kawale lodu. Twoim zadaniem jest przesunąć go jak najdalej po lodowisku. Ale uwaga: po lodowisku chodzą Happy Tree Friends, więc uważaj co robisz! Jeśli trafisz w ośnieżone drzewa, dostarczone Ci zostanie więcej energii, ale próbuj unikać brzegów toru, jeżeli w nie trafisz, zaczniesz poruszać się wolniej.

Sterowanie grą

Podczas kiedy poruszasz kawał lodu w stronę 'startu' trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki. Puść przycisk skoro tylko znajdziesz się na 'starcie'. W ten sposób przesuniesz Cro Marmota.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/happy_tree_friends/iceslide.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ice Slide 2 Little Game