Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Gospodarze i Płomienie. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Gospodarze i Płomienie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Gospodarze i Płomienie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Gospodarze i Płomienie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zadbaj o to, aby nieprzyjaźni gospodarze zostali zwalczeni, zanim skończy się przeznaczony na to czas. Jeżeli uda Ci się wygrać odpowiednią ilość rund, wygrasz grę. Możesz zbierać różne power-upsy, na przykład, aby zwiększyć promień lub siłę niszczenia eksplozji, zwiększyć ilość spadających beczek, zwiększyć szybkość lub uchronić się przed bombami.

Sterowanie grą

Gracz 1/ Pojedynczy gracz: skorzystaj z klawiszy ze strzałkami, aby się poruszać, a belkę spacji aby zrzucać bomby. Gracz 2/ skorzystaj z klawiszy z WASD aby się poruszać, Ctrl aby zrzucać bomby.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/farmers_on_fire.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Gospodarze i Płomienie Little Game