Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Głód Nie do Zaspokojenia. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Głód Nie do Zaspokojenia

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Głód Nie do Zaspokojenia"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Głód Nie do Zaspokojenia"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Oto Daisy, jej kot Topsy i pan Żaba. Daisy jest zawsze głodna, i uwielbia wszystko: jabłka, ciasto, cukierki, donutsy, kurczaka i kiełbaski. Topsy, jej kot również uwielbia jeść: mięsko, myszy, rybkę, karmę dla kotów, kurczaka i kiełbaski wcina jakby to było nic. Również Pan Żaba nie stroni od jedzenia: muszki, pająki, biedronki, myszy i robaki. Za pomocą armatki możesz do nich strzelać jedzeniem: ciasto wystrzelisz oczywiście tylko w stronę Daisy, karmę dla kota w stronę Topsy i dżdżownice do Pana Żaby. Postaraj się, aby jedzenie bezpośrednio lub pośrednio trafiło do wygłodniałych żołądków!

Sterowanie grą

W czasie określania kierunku strzału i jego siły trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/canon/food_shoot.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Głód Nie do Zaspokojenia Little Game