Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Fur Fur i Nublo. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Fur Fur i Nublo

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Fur Fur i Nublo"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Fur Fur i Nublo"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy znasz Fur Fur i Nublo? Fur Fur to czarna puszysta kulka. Nublo to coś w rodzaju latającego oka. Razem przeżywają najróżniejsze przygody! Możesz pomóc im dojść do drzwi, aby za każdym razem przeżywali nowe wyzwania na kolejnych poziomach? Obie figurki nie mogą się bez siebie obejść i jedno nie przejdzie przez drzwi bez drugiego!

Sterowanie grą

Nublo i Fur Fur przemieszcza się na przemian. Aby przemieszczać oboje przyjaciół korzystaj ze strzałek. Kiedy Nublo znajdzie się w okręgu, można kliknąć na belkę spacji, aby go czasowo zamienić w platformę. Kiedy już udzielił swej usługi jako platforma, można ponownie kliknąć na spację, aby go znów przemieszczać w normalny sposób.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/fur-fur-and-nublo.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Fur Fur i Nublo Little Game