Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Fur Fur i Nublo 2. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Fur Fur i Nublo 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Fur Fur i Nublo 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Fur Fur i Nublo 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Znów przed Wami ciekawa gra z Fur Fur i Nublo! Może pamiętasz ich jeszcze z poprzedniej gry z tej serii? Fur Fur to czarna, futrzasta kulka, a Nublo to rodzaj latającego oka. Możesz się postarać, aby dotarli do drzwi, które prowadzą do nowej dymensji? Potrzebują oni przy tym swojej pomocy i jedno nie przejdzie przez drzwi bez drugiego!

Sterowanie grą

Nublo i Fur Fur przemieszczają się na zmianę. Korzystaj ze strzałek, aby przemieszczać dwójkę przyjaciół. Kiedy Nublo stanie w środku okręgu, możesz go, klikając na belkę spacji, czasowo zamienić w platformę. Kiedy już udzielił usług jako platforma, kliknij ponownie na belkę spacji, aby móc go znów przemieszczać w normalny sposób.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/furfur_and_nublo_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Fur Fur i Nublo 2 Little Game