Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Flipper-Śnieżna Kula. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Flipper-Śnieżna Kula

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Flipper-Śnieżna Kula"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Flipper-Śnieżna Kula"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bardzo ciekawa gra flipper w śniegu, w której Ty na trasie podobnej do szlaku narciarskiego próbujesz zebrać jak najwięcej punktów, utrzymując swą śnieżną kulę jak najdłużej na szlaku. Po drodze są do wygrania różne ciekawe punkty bonusowe i masz różne 'flipery' dzięki którym można dodać kuli śnieżnej szybkości. Postaraj się, aby kula nie trafiła w ogień, bo chyba domyslasz się co sie może stać. Dużo przyjemności w grze!

Sterowanie grą

Steruj fliperami za pomocą strzałek w prawo lub w lewo lub za pomocą klawiszy z A i D. Trzymaj wciśniętą strzałkę w dół lub wciśnij S, aby napiąć sprężynę, która wystrzeli kulę i puść, aby wystrzelić. Kliknij na belkę spacji, aby zaktywować magnetyczne wieże. Aby wybić kulę łagodnie, kliknij na belkę spacji+strzałki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/pinball/snowball.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Flipper-Śnieżna Kula Little Game