Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Feusz i Mor. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Feusz i Mor

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Feusz i Mor"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Feusz i Mor"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jeśli podobała Ci się seria z Ognistym Chłopakiem i Wodną Dziewczyną to na pewno spodoba Ci się również gra Feusz i Mor! Piesek Mor i człowieczek Feusz są nierozłącznymi przyjaciółmi. Razem udają się w podróż po tajemniczym kraju pełnym wyzwań i niebezpieczeństw. Feusz potrafi skakać, a Mor nie. Mor potrafi za to pływać, a Feusz, kiedy znajdzie się w wodzie zaczyna się topić. Musisz więc wymyśleć sprytny sposób, aby przeprawić oboje na drugą stronę wody! W tej grze ważne są zarówno zręczność jaki i logiczne myślenie. Czy uda Ci się rozegrać wszystkie poziomy?

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby poruszać Morem a z WASD, aby przemieścić Feusza.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/pheus_and_mor.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Feusz i Mor Little Game