Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Fancy Pants 3. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Fancy Pants 3


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Fancy Pants 3! Znów ciekawa gra Fancy-Pants z szybkim człowieczkiem w żółtych rozciągniętych spodniach! Na każdym poziomie człowieczek Fancy Pants poszukuje wyjścia, a Ty możesz mu przy tym pomóc. Teraz jest on wezwany do króla, który potrzebuje pomocy w wygnaniu ze swojej wanny piratów! Fancy Pants biegnie czasem szybciej niż mogłoby się wydawać, więc sterowanie jest w pierwszym momencie kwestią prób i błędów. Czasem musi on zabrać ze sobą do wyjścia piłkę, czasem inny toczący się przedmiot. Piłka nie musi zostać zabrana od razu: można ją na jakiś czas zostawić i zabrać następnym razem, już po znalezieniu wyjścia. Zbieraj potrzebne przedmioty i wejdź w tajemnicze poziomy szukając nowych przygód!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo i w prawo, aby się poruszać. Kliknij na S, aby podskoczyć i na A, aby dokonać napaści. Aby skoczyć wyżej należy trzymać wciśnięty klawisz z S. Aby otworzyć drzwi kliknij na strzałkę w górę. Czołganie się i toczenie odbywa się dzięki kliknięciu na strzałkę w dół.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/fancy_pants/FPAWorld32.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Fancy Pants 3 Little Game