Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Eksplozyjna Kałamarnica. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Eksplozyjna Kałamarnica

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Eksplozyjna Kałamarnica"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Eksplozyjna Kałamarnica"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pod wodą dużo się dzieje! Pływają tam ryby, kałamarnice, statki podwodne, a nawet kryształy lodu. W tej grze wszystkie te pływające rzeczy mają swoje znaczenie i mogą dostarczyć Ci wiele punktów! Na każdym poziomie Twoim zadaniem jest zlikwidowanie jak największej ilości podwodnych stworzeń. Klikaj obok bomb, aby spowodować eksplozję i dzięki temu zacząć reakcję łańcuchową. Są różne rodzaje bomb, niektóre mają wielką siłę rażenia. Pomarańczowa kałamarnica robi atramentowe miny, dzięki czemu reakcja łańcuchowa będzie jeszcze bardziej efektywna. Zbieraj rybki poruszając wkoło nich kałamarnicą i niszcz statki podwodne, a dzięki temu zagrasz w większą ilość mini gier. Szkatułki zawierają diamenty, które mogą znacznie Cię wzbogacić: dzięki temu kupisz więcej bomb. Rozegraj wszystkie 18 poziomów!

Sterowanie grą

Klikaj, aby umieszczać bomby (i doprowadzać do wybuchu) i robić atramentowe miny. Kałamarnica śledzi kursor myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/chainreaction/icy-fishes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Eksplozyjna Kałamarnica Little Game