Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ekologiczna Koza. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Ekologiczna Koza


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta kózka ma bzika na punkcie środowiska i na punkcie jeżdżenia na rowerze! Nic nie sprawia jej więcej przyjemności i całymi dniami siedzi na swoim rowerze: jeździ dookoła świata. Na Ziemi zbudowane są niebezpieczne fabryki: przeskakuj przez nie podobnie jak przez auta i przez śmietniki. W powietrzu unoszą się punkty bonusowe: podskakując próbuj je łapać. Ikonka recykling warta jest 100 punktów, żarówka oszczędnościowa spowoduje nietykalność, a zielona strzałka spowoduje zmianę kierunku kręcenia się ziemi. Uważaj na czarne plamy i krople oleju: te mogą Cię kosztować 50 punktów!

Sterowanie grą

Kliknij na belkę spacji lub strzałkę, aby podskoczyć. Za pomocą strzałek w lewo lub w prawo możesz zwolnić lub prześpieszyć.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/low_carbon_super_sheep.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ekologiczna Koza Little Game