Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dr. Lee. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Dr. Lee

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Dr. Lee"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Dr. Lee"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dr. Lee to profesor żądny przygód. Zbudował rakietę, którą może być wylansowany daleko w przestrzeń kosmiczną. Do tego chętnie skorzysta z Twojej pomocy! Wylansuj go we właściwym momencie i w odpowiednim czasie dosterowuj jego lot: dzięki temu będzie mógł złapać jak najwięcej bonusów, dzięki którym z kolei można kupić upgradesy. Można na przykład kupić materiały wybuchowe lub możliwość odbicia się w górę, kiedy zląduje na ziemii. Dzięki zebranym monetom można też zmniejszyć wydzielanie gazów spalinowych. Wszystko ma swoją cenę więc w czasie lotu rakietą dr. Lee rób co możesz, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy!

Sterowanie grą

Korzystaj z A/D, aby w powietrzu sterowac dr. Lee. Kliknij na E, aby zaktywować silnik rakiety.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rocket_run/dr_lee.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dr. Lee Little Game