Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Downhill Jam. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Downhill Jam

Jak Grać?
Notice: Undefined variable: displaymode in /srv/content/tuna/live/releases/r2-9/application/page/views/leukespellen/scripts/game/game.phtml on line 285 Notice: Undefined variable: displaymode in /srv/content/tuna/live/releases/r2-9/application/page/views/leukespellen/scripts/game/game.phtml on line 450

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Właśnie jesteś ze swoim skateboardem na wybrzeżu, próbujesz nabierać szybkości i wykonywać najróżniejsze sztuczki. Zbieraj pudła po butach: one dają Ci punkty potrzebne potem przy zakupie butów. Uważaj przy przechodzeniu przez tłoczną ulicę!

Sterowanie grą

Strzałka w górę to wystartowanie, strzałki w lewo i w prawo to przekręcanie się, strzałka w dół to wykonanie powerslide. Aby wykonać Ollie, kliknij na belkę spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/skating/downhill-jam.dcr" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Downhill Jam Little Game