Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dostawcy Lodów. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Dostawcy Lodów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Dostawcy Lodów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Dostawcy Lodów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dawno temu, kiedy jeszcze ludzie nie mieli lodówek, wkładano do szafki z jedzeniem kawał lodu i w ten sposób zapobiegano psuciu się żywności. Lód był systematycznie dostarczany za pomocą pojazdu-lodziarni. Addy i Poppa są dostawcami lodu. Muszą dostarczyć lód w gorący, letni dzień i zanim się roztopi. Na szczęście na niebie wisi chmura, która dostarcza cień i trochę chłodu, powstrzymując topienie się lodu. Zadbaj więc o to, aby chmura znajdowała się ponad pojazdem, a auto nie trafiało w przeszkody. Pomóż w dostarczaniu zamówienia i tak, aby dwaj dzielni bohaterzy znaleźli się w domu na czas i na czekającą na nich kolację.

Sterowanie grą

Do gry wykorzystaj myszkę. Kliknij na lewą część chmurki, aby przesunąć ją na lewo, a na prawą aby przesunąć ją na prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/summerdelivery.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dostawcy Lodów Little Game