Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Do Góry Nogami. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Do Góry Nogami


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Co tu się dzieje? Sufit zaczyna się chwiać i również podłoga pod Twymi nogami. Wydaje się, że przestrzeń w której się znajdujesz zaczyna się obracać! Skoro tylko zaczniesz biegnąć, przestrzeń będzie kręcić się z Tobą i ukazywać się będą drzwi do innych pomieszczeń z jeszcze dziwniejszymi zjawiskami. W ten sposób staniesz na brzegu przepaści w gęstej mgle. Jedynie gwiazdy błyszczą na niebie, a Ty próbujesz ich dosięgnąć. Nagle zauważasz, że pojawia się grunt pod Twoimi nogami podczas kiedy w mgle nie byłeś tego świadom! Skacz z gwiazdy na gwiazdę i uwarzaj, aby nie spaść. Potem przejdziesz przez następne drzwi, na spotkanie nowego, dziwnego zjawiska. I tak będzie działo się dalej w tej wspaniałej, uzależniającej grze, w której zostaną wystawione na próbę zarówno Twa kreatywność jak i zręczność! Zbieraj gwazdy i omijaj czarne dziury.

Sterowanie grą

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek lub WASD.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/the_other_side.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Do Góry Nogami Little Game