Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dino Polujący na Owoce. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Dino Polujący na Owoce

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Dino Polujący na Owoce"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Dino Polujący na Owoce"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś welociraptorem i, co zadziwiające, uwielbiasz owoce! No tak, również w czasach prehistorycznych zdarzały się dziwne wyjątki. Polujesz na czereśnie, jabłka, winogrona, melony i banany, ale strasznie boisz się, aby nie połknąć hiszpańskiego pieprzu! Postaraj się pozostawać na ekranie i aby nie wpaść do gorącej lawy.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo i w prawo, aby się przemieszczać. Skakać można za pomocą strzałki w górę. Klikając podwójnie po sobie na strzałkę w górę, podskoczysz dwa razy tak wysoko. To jest przydatne kiedy trzeba będzie łapać owoce unoszące się wyżej w powietrzu lub kiedy trzeba będzie wskoczyć na wyższą platformę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/avoid/raptor-fruit-rush.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dino Polujący na Owoce Little Game