Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Diabelska Jazda. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Diabelska Jazda


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Uciekasz i zostało Ci jeszcze 42 mile do granicy z Meksykiem. Tam wreszcie poczujesz się bezpiecznie. Musisz zrobić to jednak szybko, z jak najmniejszymi szkodami i zbierając jak najwięcej pieniędzy. Niemałe zadanie! ściga Cię policja i ma coraz więcej możliwości, aby Cię złapać. Do tego musisz pokonywać zoraz więcej przeszkód i uważać na swoją szybkość. Autostopowiczów nie możesz zabierać, mogą pójść dalej pieszo. Uważaj na olej, na nim możesz się pośliznąć. Kiedy przejedziesz po wodzie, Twoje koła zostaną znów umyte. Zdobądź swój cel! Czy jestes szybszy niż wszyscy inni?

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek. Za pomocą H i S obsłużysz różne części w aucie. Chcąc przyspieszyć, skorzystaj z F, hamowanie za pomocą D. Kliknij na belkę spacji, aby wykonać dodatkowy boost i na P, aby zrobić przerwę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/escape/the-soul-driver.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Diabelska Jazda Little Game