Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Crow in Hell: Affliction. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Crow in Hell: Affliction

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Crow in Hell: Affliction"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Crow in Hell: Affliction"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta wrona została zestrzelona przez pijanego myśliwego i przez to trafiła do swego rodzaju dziury. Wrona jest tak osłabiona przez upadek, że może umrzeć kiedy tylko czegoś dotknie: ścian, sufitu, urządzeń do tortur i tak dalej. Przeprowadź wronę przez to piekło i doprowaddź do wyjścia i do życia ponad ziemią!

Sterowanie grą

Aby poruszać wroną korzystaj ze strzalek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/avoid/crow_in_hell_affliction.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Crow in Hell: Affliction Little Game