Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Commando Defense. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Commando Defense

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten żołnierz ma za zadanie ochronę bazy militarnej. Umieść go strategicznie i pozwól mu robić jego robotę: wycelowuje on swoją broń automatycznie w stronę wrogów. Masz możliowść budowania w tej grze wież obronnych. Wieże, które już posiadasz możesz zupgradować, lub sprzedać kiedy będzie to korzystne. Masz możliwość włączenia do gry oddziały pomocnicze (w dole ekranu): poruszają się one w przeciwnym kierunku i strzelają do wszystkich wrogich żołnierzy, których napotkają. Postaraj się, aby wróg nie dotarł do wyjścia!

Sterowanie grą

Steruj swoją figurą za pomocą kursora myszki: tam gdzie klikniesz, tam powędruje postać. Jeśli zechcesz zbudować wieżę, kliknij najpierw na właściwe miejsce, a następnie wybierz wieżę w menu. Klikając na nią budowla zostanie zbudowana.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://www.miniclip.com/games/commando-defense/en/webgame.php" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Commando Defense Little Game