Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Colorful Invaders. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Colorful Invaders

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Colorful Invaders"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Colorful Invaders"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Masz przed sobą ciekawą, podobną do Space Invaders grę, w której musisz postarać się o to, aby kolorowe, pozaziemskie stworzenia nie wylądowały na ziemi. Aby wykonać misję możesz skorzystać ze statku kosmicznego, który wystrzeliwuje kolorowe kule. Aby zlikwidować aliena o danym kolorze musisz skorzystać z kuli o tym samym kolorze. Dużo przyjemności w tej, piętnaście poziomów liczącej grze!

Sterowanie grą

Skorzystaj z myszki, aby przemieścić statek kosmiczny. Kliknij na belkę spacji lub na lewy przycisk myszki, aby spowodować zmianę koloru kulki. Za pomocą 1,2,3 zmienisz broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/colorful-invaders.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Colorful Invaders Little Game