Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Chivvy Chase. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Chivvy Chase

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Chivvy Chase"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Chivvy Chase"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ciekawa gra w labirynt, w której musisz zebrać cenne rzeczy, dzięki którym wykupisz swoją wolność. Klepsydry warte są dodatkowego czasu potrzebnego, aby znaleźć jeszcze więcej rzeczy. Żywność też dostarcza dodatkowe punkty. Uważaj na pułapki, miny, promienie laserowe i ściany labiryntu. Postaraj się wejść w posiadanie jak największej sumy pieniędzy zanim skończy się Twój czas (który ucieka szybciej niż myślisz)!

Sterowanie grą

Sterowanie w tej grze odbywa się za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/chivvy-chase.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Chivvy Chase Little Game