Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Catapult Madness. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Catapult Madness

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Catapult Madness"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Catapult Madness"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Średniowieczna miejscowość zostaje otoczona przez grupy troli, które mają w zamiarze porwać córkę króla. Wsi grozi głodówka i zwątpienie. Co jeszcze mogą zrobić mieszkańcy, aby przeżyć otoczenie? Pewien stolarz znajduje rozwiązanie: buduje katapultę, na której mogą zostać umieszczeni ludzie i zostać wystrzeleni do leżącej w pobliżu wioski i tam poszukać pomocy. Król sam wskazuje wolontariuszy więc mieszkańcy nie mają wybroru. Ty obsługujesz katapultę i musisz zadbać o to, aby osoba została wystrzelona jak najdalej! Zrób to w jak najmniejszej ilości prób. Katapultę możesz 'zupgradować' w sklepiku. Powodzenia w misji!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby określać kąt i siłę strzału. Klikaj, aby lansować figurki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hit/catapult-madness.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Catapult Madness Little Game