Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bubble Struggle 3. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bubble Struggle 3

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w Bubble Strugle 3, bardzo fajną i uzależniającą grę z popularnej serii 'Bubble Strugle'! Próbuj zestrzeliwać kolorowe bańki i spadające gwiazdy i postaraj się, aby samemu nie zostać trafionym przez bańki. Każda bańka lub gwiazda w którą trafisz rozpadnie się na dwie mniejsze bańki lub gwiazdki, które również musisz doprowadzić do rozpadnięcia się. Dlatego też wszystkiego robić się będzie coraz więcej i coraz trudniej będzie nie zostać przez bańki trafionym! W tej grze możesz zbierać najróżniejsze bonusy. Budziki dające dodatkowy czas, lub dynamit, które zmniejszają bańki do jak najmniejszych rozmiarów. Możesz też zbierać dodatkowe życia i kryształy lodu, które zatrzymują bańki w grze. Masz też do wyboru dwie różne tarcze, dzięki którym na chwilę staniesz się nienaruszalnym. Ikonki z kozaczkiem dadzą dodatkowe przyśpieszenie, a zielone z 'M' w środku spowalniają bańki. Czerwona strzałka w prawo warta jest dodatkowego czasu. Możesz też skorzystać z dodatkowej broni: podwójnego harpunu, sople lodu, kwiaty i medale. Te ostatnie spowodują pęknięcie wszystkich baniek za jednym razem. W tę grę możesz zagrać w pojedynkę, ale też i we dwoje. W gze są dwa modusy: 'Plain-fun' i 'Relax, no timer'. W tym drugim modusie masz nieograniczony czas na zestrzelenie wszystkich baniek.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać i z belki spacji, aby wykorzystać harpun.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/bubble_trouble/bubble_struggle_3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bubble Struggle 3 Little Game