Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bubble Struggle 3. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bubble Struggle 3

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w Bubble Strugle 3, bardzo fajną i uzależniającą grę z popularnej serii 'Bubble Strugle'! Próbuj zestrzeliwać kolorowe bańki i spadające gwiazdy i postaraj się, aby samemu nie zostać trafionym przez bańki. Każda bańka lub gwiazda w którą trafisz rozpadnie się na dwie mniejsze bańki lub gwiazdki, które również musisz doprowadzić do rozpadnięcia się. Dlatego też wszystkiego robić się będzie coraz więcej i coraz trudniej będzie nie zostać przez bańki trafionym! W tej grze możesz zbierać najróżniejsze bonusy. Budziki dające dodatkowy czas, lub dynamit, które zmniejszają bańki do jak najmniejszych rozmiarów. Możesz też zbierać dodatkowe życia i kryształy lodu, które zatrzymują bańki w grze. Masz też do wyboru dwie różne tarcze, dzięki którym na chwilę staniesz się nienaruszalnym. Ikonki z kozaczkiem dadzą dodatkowe przyśpieszenie, a zielone z 'M' w środku spowalniają bańki. Czerwona strzałka w prawo warta jest dodatkowego czasu. Możesz też skorzystać z dodatkowej broni: podwójnego harpunu, sople lodu, kwiaty i medale. Te ostatnie spowodują pęknięcie wszystkich baniek za jednym razem. W tę grę możesz zagrać w pojedynkę, ale też i we dwoje. W gze są dwa modusy: 'Plain-fun' i 'Relax, no timer'. W tym drugim modusie masz nieograniczony czas na zestrzelenie wszystkich baniek.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać i z belki spacji, aby wykorzystać harpun.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/bubble_trouble/bubble_struggle_3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bubble Struggle 3 Little Game