Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bohaterowie-Superkluny. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bohaterowie-Superkluny

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bohaterowie-Superkluny"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bohaterowie-Superkluny"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To małe misteczko Miniopolis jest zagrożone przez SSB, brygadę superzłodziejaszków. Wszyscy superbohaterowie jak Superman i Batman mają dosyć pracy w wielkich miastach i nie pozostaje nic innego jak poprosić o pomoc Superklunsów, znanych również jako Super Zero. Miejmy nadzieję, że Superklun w czasie walki z SBB skorzysta z odpowiedniej techniki i jego kondycja będzie dobra inaczej przyszłość Miniopolis nie będzie wyglądać zbyt różowo.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek lub WASD, Z i J to strzelanie, X i K to blokowanie, a C i L to rzucenie Superbomby.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/the_super_zero.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bohaterowie-Superkluny Little Game